Czterogwiazdkowe

Hotele czterogwiazdkowe

Standard hotelu z czterema gwiazdkami

Hotele czterogwiazdkowe to obiekty wysokiej klasy, których zarówno standardy pokojów, jak i oferowane usługi są na niezwykle wysokim poziomie. Hotele z czterema gwiazdkami to miejsca komfortowe, w których goście mogą doświadczyć luksusu.

Pokoje: w hotelach tej klasy pokój jednoosobowy musi mieć wymiar przynajmniej 12m², pokój dwuosobowy – 16m², spotyka się tutaj także apartamenty, których wymiary to 25 m² przeznaczonych na sam salon, dodatkowo apartament musi posiadać sypialnię, łazienkę oraz część wejściową z wydzielonym WC. W hotelach tej klasy występują wyłącznie pokoje z łazienką.

Wyposażenie: w pokoju (oprócz standardowego wyposażenia) powinny znajdować się fotele wypoczynkowe zgodne z liczbą łóżek lub wygodna kanapa. W pokoju powinno znajdować się to samo wyposażenie co w hotelu z trzema gwiazdkami, a dodatkowo: minibar, suszarka do włosków i lodówka.

Obsługa: w hotelu musi być możliwość zamówienia kwiatów lub powinna działać w nim kwiaciarnia oraz przynajmniej dwie usługi związane z odnową biologiczną. Hotel powinien także posiadać sale konferencyjne, a obsługa powinna nosić jednolite stroje. Pościel wymieniana jest codziennie.

Obiekt: w całym hotelu musi ciągle działać klimatyzacja, a obiekty wyższe niż 2 piętra powinny posiadać windę.

Wybrane hotele

Hotel****

Hotel****

Hotel****

Hotele****

Posiadamy hotele które koniecznie musisz odwiedzić. Znajdują się w wielu miejscach na całym świecie więc jest duża szansa, że któryś przypadnie Ci do gustu.