Trzygwiazdkowe

Hotele trzygwiazdkowe

Standard hotelu z trzema gwiazdkami

Pomiędzy hotelami z jedną a hotelami z dwiema gwiazdkami różnice są niewielkie, obiekty te można nazwać raczej prostymi, natomiast w przypadku hoteli trzygwiazdkowych tutaj oferta oraz wachlarz udogodnień znacząco wzrasta. Warto dodać, że zarówno w Polsce, jak i na świecie hotele trzygwiazdkowe stanowią najliczniejszą grupę hoteli.

Pokoje: wielkość pokoju jednoosobowego w takim hotelu to minimum 10m², pokoje dwuosobowe mają 14m² a trzyosobowe 16m². W hotelach tej klasy nie spotyka się pokoi z większą liczbą łóżek. Przy pokoju znajduje się również łazienka.

Wyposażenie: na wyposażeniu każdego pokoju poza standardowymi meblami, powinny znaleźć się także: hotelowe materiały piśmienne, igielnik, zestaw do czyszczenia obuwia oraz zestaw do czyszczenia odzieży, radio, telewizor i telefon. W każdym pokoju powinna znajdować się także butelkowana woda mineralna odpowiadająca liczbie osób mieszkających w pokoju.

Obsługa: hotel powinien udostępniać przynajmniej przez 18 h room serwice, ponadto gościom należy udostępnić usługi prania, prasowania, czyszczenia bielizny i odzieży. W hotelu powinna znajdować się restauracja (chyba, że znajduje się jakaś restauracja w odległości nie większej niż 500 m).

Obiekt: wymogiem jest, aby w miejscach ogólnodostępnych działała wentylacja mechaniczna, w obiektach, które mają powyżej 3 pięter musi znajdować się winda. Zaś nad wejściem powinno być zadaszenie chroniące przyjeżdżających gości lub drzwi automatyczne.

Wybrane hotele

Hotel***

Hotel***

Hotel***

Hotele***

Posiadamy hotele które koniecznie musisz odwiedzić. Znajdują się w wielu miejscach na całym świecie więc jest duża szansa, że któryś przypadnie Ci do gustu.