Dwugwiazdkowe

Hotele dwugwiazdkowe

Standard hotelu z dwiema gwiazdkami

Hotel z dwiema gwiazdkami nie różni się zasadniczo od hotelu z jedną gwiazdką, posiada jedynie kilka udogodnień, ale nadal pozostaje to prosty hotel średniej klasy. Warto dodać, że każda kolejna klasa hotelu zawiera także udogodnienia z niższych klas hotelowych.

Pokoje: w hotelach dwugwiazdkowych pokój jednoosobowy powinien mieć przynajmniej 9 m², a dwuosobowy – 12 m². W hotelach tej klasy zdarzają się pokoje 5 i więcej osobowe.

Wyposażenie: pokoje muszą zawierać to samo wyposażenie, co pokoje hotelu jednogwiazdkowego, jednak w każdym pokoju powinno znajdować się radio oraz miejsce do przechowania bagażu.

Obsługa: w stosunku do hotelu z jedną gwiazdką, hotel dwugwiazdkowy powinien posiadać aperitif-bar lub bar kawowy. O ile hotel z jedną gwiazdką nie musi posiadać internetu, o tyle hotel z dwiema gwiazdkami powinien udostępniać gościom możliwość skorzystania z sieci, przynajmniej w miejscu ogólnodostępnym.

Obiekt: tutaj również dopuszczalna jest łazienka na korytarzu z przeznaczeniem dla kilku gości.

Wybrane hotele

Hotel**

Hotel**

Hotel**

Hotele**

Posiadamy hotele które koniecznie musisz odwiedzić. Znajdują się w wielu miejscach na całym świecie więc jest duża szansa, że któryś przypadnie Ci do gustu.