Pięciogwiazdkowe

Hotele pięciogwiazdkowe

Standard hotelu z pięcioma gwiazdkami

Rezerwując pokój w hoteli pięciogwiazdkowym należy spodziewać się najwyższych standardów oraz poszerzonej oferty usług, których celem jest zapewnienie jak najwyższego komfortu pobytu dla gości. W hotelu z pięcioma gwiazdkami goście powinni czuć się dopieszczeni w każdym calu.

Pokoje: pokoje jednoosobowe w hotelach pięciogwiazdkowych mają wielkość 14 m², zaś pokoje dwuosobowe 18 m². Rozmiary i minimalne wymogi dotyczące apartamentów są takie jak w hotelach czterogwiazdkowych.

Wyposażenie: na wyposażeniu każdego pokoju powinny znajdować się te same elementy, które występują w hotelach posiadających cztery gwiazdki, a dodatkowo powinien znajdować się tam również sejf. W łazience takiego pokoju znajduje się telefon. Na wyposażeniu powinna znajdować się także waga.

Obsługa: obowiązkowe usługi dodatkowe i obsługa nie różni się od hotelu z czterema gwiazdkami, jednak najczęściej hotele pięciogwiazdkowe przejmują w tym zakresie inicjatywę i dbają by ich oferta była o wiele bardziej bogata niż oferta hoteli mających cztery gwiazdki, chcą się bowiem wyróżnić i zasłużyć na opinię luksusowych.

Obiekt: w takim hotelu powinny zostać wyznaczone oddzielne drogi dla gości i ich bagaży. W budynkach mających więcej niż 1 piętro musi znajdować się winda, która musi dojeżdżać także do piwnicy jeśli znajdują się tam miejsca przeznaczone dla gości np. sauna czy basen.

Wybrane hotele

Hotel*****

Hotel*****

Hotel*****

Hotele*****

Posiadamy hotele które koniecznie musisz odwiedzić. Znajdują się w wielu miejscach na całym świecie więc jest duża szansa, że któryś przypadnie Ci do gustu.