Hotel Ibis we Wrocławiu

Pokój w centrum Wrocławia

 

Hotel Ibis to obiekt położony w centrum Wrocławia, jego doskonała lokalizacja sprawia, że goście często wybierają go zarówno na krótkie, jak i dłuższe pobyty. Cieszy się on bardzo dobrymi opiniami osób, które zdecydowały się na pobyt w tym hotelu.

 

 

Zdecydowanym plusem tego trzygwiazdkowego hotelu jest jego

lokalizacja, położony w centrum Wrocławia pozwala na korzystanie z wszystkich atrakcji miasta bez konieczności długi podróży do centrum. Ponadto obiekt zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, co w przypadku hoteli blisko centrum bywa trudne do osiągnięcia.

 

 

Ogromną zaletą hotelu jest jego wystrój. Cały hotel urządzono ze

smakiem i według jednolitego pomysłu. Pokoje są duże, urządzone nowocześnie, a łóżka niezwykle wygodne. Każdy pokój ma własną łazienkę, jednak trzeba przyznać, że nie jest to zbyt duże pomieszczenie. Hotel słynie z utrzymywania pokojów w doskonałej czystości.

 

  To co zwraca uwagę, to brak serwisu kawowego, jest to niewątpliwie

duży minus tego miejsca. Innym minusem jest konieczność dodatkowych opłat za parking, jednak jest to parking strzeżony, więc samochód tam pozostawiony będzie bezpieczny.

 

  Spędzając noc w tym hotelu warto skorzystać z oferty śniadaniowej,

co prawda śniadania tutaj do najtańszych nie należą, jednak są bardzo obfite i różnorodne, co z pewnością daje siły na całodzienne zwiedzanie Wrocławia.

 

 

Obsługa hotelowa to kolejny element, na który warto zwrócić

uwagę. Dla nas byli niezwykle mili i pomocni. Dbali, abyśmy się dobrze czuli w hotelu. Mówią w kilku językach obcych i nie było żadnego problemu z przedłużeniem nieco doby hotelowej, a gdy prosiliśmy o informacje jak dotrzeć w konkretne miejsca, albo gdzie najlepiej zjeść obiad, zawsze proponowali bardzo ciekawe restauracje i puby.

 

 

Hotel nie jest wolny od pewnych minusów, dla nas największym był

brak możliwości zaparzenia sobie kawy oraz mała łazienka, w tej cenie i standardzie oczekiwalibyśmy tych dwóch rzeczy. Jednak porównując ten hotel z innymi Ibisami w Polsce należy przyznać, że jest to zdecydowanie jeden z lepszych polskich Ibisów.