Ohtels Playa de Oro, Salou

 

Ohtels

Playa de Oro to hiszpański trzygwiazdkowy hotel pobyt, w którym należy gorąco polecić, jest to bowiem miejsce, które choć ma tylko trzy gwiazdki standardem nie ustępuje hotelom czterogwiazdkowym. Otrzymujemy zatem w cenie trzygwiazdkowego pokoju wygodę i komfort na miarę czterech gwiazdek.

 

Przestronne pokoje

Gdy piszemy, że hotel zasługuje na cztery gwiazdki nie ma w tym ani grama przesady. Już w momencie gdy wejdziemy do pokoju wyraźnie poczujemy, że jest on większy od pokojów w trzygwiazdkowych hotelach, wyposażony elegancko i urządzony z niebywałym smakiem w nowoczesnym stylu. Na uwagę zasługują także wygodne łóżka. W każdym pokoju jest klimatyzacja, co zwłaszcza dla osób nieprzyzwyczajonych do upałów będzie miało duże znaczenie. Każdy pokój posiada także lodówkę oraz sejf (choć jest on dodatkowo płatny), w każdym znajdziemy także suszarkę do włosów. Pokoje są czyste i przyjemne.

Dodatkowe atrakcje

Jedną z najbardziej efektownych atrakcji hotelu jest jacuzzi na siódmym piętrze, z którego roztacza się widok na morze. Hotel zapewnia także animatora, który dba, aby goście przy basenie nigdy się nie nudzili.

Posiłki

W hotelu serwowane są śniadania oraz obiadokolacje, o których można wypowiadać się w zasadzie w samych superlatywach, są one bardzo różnorodne, obfite a do tego niebywale smaczne. Kucharz zasługuje tutaj na najwyższe noty.

Obsługa

Obsługa hotelu to dodatkowy atut, który sprawia, że hotel zasłużył na pięć gwiazdek. Są to ludzie sympatyczni, mili, mówiący w kilku językach, bardzo profesjonalni, pomocni dla gości i uśmiechnięci. Hotel może przyciągać Polaków również tym, że na recepcji może nas przywitać Polka, a więc wszelkich formalności dokonanym w naszym rodzimym języku.

Podsumowując

Jeśli poszukujesz hotelu w Hiszpanii, który będzie blisko morza, będzie posiadał atrakcyjną i bogata ofertę, a do tego zapewni Ci wygody w bardziej niż rozsądnej cenie, zdecydowanie powinieneś zrobić rezerwację w Ohtels Playa de Oro, z pewnością nie pożałujesz swojego wyboru.