Hotel Imperial w Krakowie

Nocleg w sercu Krakowa

W Krakowie jest dwa główne ośrodki turystyczne: Rynek Główny i Kazimierz, z czego to właśnie hotele na Rynku Głównym cieszą się największą popularnością wśród turystów, a Hotel Imperial z pewnością jest miejsce, które zasługuje na duże oblężenie.

W pierwszej kolejności uwagę zwraca doskonała lokalizacja, choć z hotelu rozciąga się widok na Rynek Główny, to część pokoi znajduje się od ulicy Wiślnej, dzięki czemu jest w nich o wiele spokojniej. Kamienica, w której znajduje się hotel to jedna z kamienic na Rynku Głównym. Dzięki czemu goście tego miejsca mają możliwość zwiedzać miasto piechotą, bowiem najważniejsze atrakcje znajdują się maksymalnie w obrębie 30 – 40 minutowego spaceru od hotelu.

Hotel może poszczycić się czterema gwiazdkami i rzeczywiście pokoje udowadniają, że zasługuje on taką liczbę gwiazdek. Pokoje są przestronne, urządzone z gustem, w stylu, który idealnie współgra z widokiem za oknem. W hotelu znajdują się pokoje z łazienkami z prysznicem, z podwyższonym brodzikiem, który może służyć jako wanna oraz z klasyczną wanną. Goście mają możliwość zarezerwować pokój z łazienką, która odpowiada ich potrzebom.

Hotel serwuje śniadania, które smakują, wyglądają i pachną znakomicie, w odległości kilkudziesięciu metrów od hotelu znajduje się wiele różnorodnych restauracji, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Hotel słynie z doskonałej obsługi i rzeczywiście nie są to przesadzone opnie. Personel mówi w kilku językach, jest zawsze uśmiechnięty i pomocny. Z każdym problemem można się do nich udać, a oni chętnie pomagają.

Mówiąc o czterogwiazdkowych hotelach w Krakowie należy zaznaczyć, że jest to zdecydowanie jeden z najlepszych z nich. Dzieje się tak nie tylko dzięki lokalizacji i wysokiej jakości usługom, ale także relacji ceny do standardu, w której to kategorii hotel wypada naprawdę bardzo dobrze. Dlatego też nasza redakcja z czystym sumieniem poleca Hotel Imperial osobom, które poszukują wygodnego miejsca na nocleg blisko Rynku Głównego.