Hotel Imperial w Krakowie

0
470
views

Nocleg w sercu Krakowa

W Krakowie jest dwa główne ośrodki turystyczne: Rynek Główny i Kazimierz, z czego to właśnie hotele na Rynku Głównym cieszą się największą popularnością wśród turystów, a Hotel Imperial z pewnością jest miejsce, które zasługuje na duże oblężenie.

W pierwszej kolejności uwagę zwraca doskonała lokalizacja, choć z hotelu rozciąga się widok na Rynek Główny, to część pokoi znajduje się od ulicy Wiślnej, dzięki czemu jest w nich o wiele spokojniej. Kamienica, w której znajduje się hotel to jedna z kamienic na Rynku Głównym. Dzięki czemu goście tego miejsca mają możliwość zwiedzać miasto piechotą, bowiem najważniejsze atrakcje znajdują się maksymalnie w obrębie 30 – 40 minutowego spaceru od hotelu.

Hotel może poszczycić się czterema gwiazdkami i rzeczywiście pokoje udowadniają, że zasługuje on taką liczbę gwiazdek. Pokoje są przestronne, urządzone z gustem, w stylu, który idealnie współgra z widokiem za oknem. W hotelu znajdują się pokoje z łazienkami z prysznicem, z podwyższonym brodzikiem, który może służyć jako wanna oraz z klasyczną wanną. Goście mają możliwość zarezerwować pokój z łazienką, która odpowiada ich potrzebom.

Hotel serwuje śniadania, które smakują, wyglądają i pachną znakomicie, w odległości kilkudziesięciu metrów od hotelu znajduje się wiele różnorodnych restauracji, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Hotel słynie z doskonałej obsługi i rzeczywiście nie są to przesadzone opnie. Personel mówi w kilku językach, jest zawsze uśmiechnięty i pomocny. Z każdym problemem można się do nich udać, a oni chętnie pomagają.

Mówiąc o czterogwiazdkowych hotelach w Krakowie należy zaznaczyć, że jest to zdecydowanie jeden z najlepszych z nich. Dzieje się tak nie tylko dzięki lokalizacji i wysokiej jakości usługom, ale także relacji ceny do standardu, w której to kategorii hotel wypada naprawdę bardzo dobrze. Dlatego też nasza redakcja z czystym sumieniem poleca Hotel Imperial osobom, które poszukują wygodnego miejsca na nocleg blisko Rynku Głównego.

 

Następny artykułReklamacja pobytu
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here