Hotele w Krakowie w opiniach gości

Małgorzata (42 lata): w Krakowie bywam często w podróżach służbowych i prawdę powiedziawszy mam bardzo mieszane uczucia co do hoteli w tym mieście. Zdarzało mi się już nocować w eleganckich, komfortowych hotelach czterogwiazdkowych, takich jak – hotel imperial, które wywarły na mnie ogromnie pozytywne wrażenie i do których zawsze chętnie wracam o ile tylko uda mi się zarezerwować nocleg, ale były także hotele, które także posiadające cztery gwiazdki, które jak najszybciej chciałabym wyrzucić z pamięci, a winna temu jest najczęściej tamtejsza obsługa.

Izydor (62 lata): cenię sobie najwyższe standardy, dlatego gdy zatrzymuje się w jakimś mieście zawsze nocuję w hotelu, który ma pięć gwiazdek (chyba, że takiego hotelu w danym mieście nie ma). Pod tym względem Kraków może poszczycić się wieloma hotelami, dlatego goście, którzy tak jak ja cenią sobie jakość usług z pewnością będą mieli w czym wybierać. Znajdą tutaj zarówno hotele znanych luksusowych sieci hotelowych, jak też małe butikowe pięciogwiazdkowe hotele. W mojej opinii zarówno jedne, jak i drugie zasługują na uwagę.

Marlena (28 lat): osobiście nie mam najlepszych wspomnień z hotelu w Krakowie, w którym spałam za pierwszym razem. Hotel miał dwie gwiazdki i reklamował się, że leży niedaleko rynku. W mojej opinii jeśli trzeba na rynek jechać tramwajem 30 minut to nie jest to lokalizacja blisko rynku. Obsługa hotelu była miła i sympatyczna, jednak standard pokoi pozostawiał wiele do życzenia, przede wszystkim cały obiekt był stary i widać, że dawno nikt nie zadbał o jego remont.

Ireneusz (39 lat): w zasadzie każdy mój pobyt w Krakowie i w jednym z tamtejszych hoteli wspominam dobrze. Spałem w hotelach o różnych standardach – raz lepszych raz gorszych, ale też płaciłem za swoje noclegi raz więcej raz mniej. Zawsze zaskakuje mnie tam miła obsługa, która mówi w języku angielskim, dzięki czemu moja żona Brytyjka nie ma problemu z porozumiewaniem się. Oboje bardzo cenimy krakowskie hotele.